Hallitus 2023

Puheenjohtaja
Eija Paananen
eija.paananen@hel.fi 

Varapuheenjohtaja
Matti Orava
matti.orava@hel.fi 

Sihteeri ja tiedottaja 1
Kati Harju
kati.harju@hel.fi 

Taloudenhoitaja
Tiia Nyyssönen
tiia.nyyssonen@hel.fi 

jäsenasioidenhoitaja ja vapaa-ajanavastaava 1
Pirjo Savin
jasenasiat.yhdistys210@gmail.com   

Vapaa-ajanvastaava 2
Satu Anikari
satu.anikari@gmail.com 

Susanna Nifontoff

susanna.nifontoff@hel.fi 

Maija Sivonen
maija.sivonen@hotmail.fi 

Arttu Tiitu, Luottamusmies
 arttu.tiitu@hel.fi  

Sini Wuori, luottamusmies
Sini.a.wuori@hel.fi 

Taija Ahokainen

PJ + 10

Varajäsenet:

Veera Järvenpää, veera.jarvenpaa@hel.fi 
Enni Raatikainen 
Jenna Johansson, jennajohansson@hotmail.com 
(Varasihteeri ja tiedottaja)

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠+ 3 varaa